Decoupage jako technika stosowana do upiększania przedmiotów

Ludzie bezustannie szukają nowych sposobów i pomysłów na nietypowy wystrój domu, czy mieszkania. Czasami drobiazg jest w stanie nadać wnętrzu indywidualnego charakteru.


Nadzwyczaj atrakcyjną techniką twórczości kreatywnej jest decoupage.

ozdoby choinkowe
Przygotowane przez: makelessnoise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Polecamy też

Przykładowy opis kilku z najpopularniejszych rodziny komputerowych gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

Janusz Opryński
Komputerowe gry od lat cieszą się ogromną popularnością, a kolejne wersje z utęsknieniem są wyczekiwane przez graczy. Przez lata pojawiło się wiele kultowych produkcji, jakie się doczekały licznych wznowień, a będą w nie grać zarówno starsi gracze jak i młode pokolenia.


Przy szczypcie zaangażowania, cudownie przyozdobione przedmioty zdołają ozdabiać nasz dom. Sklep decoupage oferuje półprodukty do tej techniki. Artykuły stosowane do zdobień tego typu powinny wyróżniać się jak najwyższą jakością, ponieważ jedynie wówczas mamy pełne przekonanie, że własne dzieło będzie trwałe i nie utraci własnych zalet artystycznych z upływem czasu - sklep decoupage Sosenka.


Technika ta może być stosowana do ozdabiania rzeczy wykonanych z przeróżnych tworzyw przez naklejanie na nie wzoru z papieru. Cechuje się naklejaniem motywów tak, ażeby powodowały one odczucie ręcznie malowanych. Mogą to być obiekty z metalu, plastykowe zbiorniki, szkatułki drewniane, bądź wazony ze szkła. Technika ta może być z powodzeniem stosowana jako metoda ozdoby wielu obiektów powszedniego użytku, lecz również jako sposób na komponowanie niepowtarzalnych fragmentów dekoracyjnych - pudełeczka drewniane. Na szczególną uwagę zasługuje technika decoupage umożliwiająca osiągnąć zupełnie nadzwyczajny, nietypowy efekt 3D. Wymaga ona zastosowania szczególnych surowców, jednak rezultat daje wiele satysfakcji.


decoupage
Przygotowane przez: Personal Creations
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W ten sam sposób można sędziwy sprzęt przemienić w niepowtarzalny, śliczny przedmiot.


Sporządzanie tych ozdób na sprzętach, albo szkle z wykorzystaniem odpowiednich półproduktów może stać się przyjemnym i kreatywnym zajęciem, a przyozdobione przedmioty będą zachwycać gości.
2019-04-20 21:50:02