Przykładowy opis kilku z najpopularniejszych rodziny komputerowych gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

Komputerowe gry od lat się cieszą bardzo dużym zainteresowaniem, a następne odsłony z wielkimi emocjami wyczekiwane będą przez graczy. Przez minione lata powstało wiele kultowych produkcji, jakie doczekały się licznych wznowień, a będą w nie grać zarówno starsi gracze jak i znacznie młodsze pokolenia.
worms reloaded
Przygotowane przez: www.4taroty.pl


Janusz Opryński


Przykładowo przygody śmiesznych robali, zwanych Wormsami, zostały wymyślone już w 1994 roku i od tamtego czasu niezmiennie cieszą się popularnością. Kolejną ich odsłoną, również niezwykle ciepło przyjętą przez grających jest worms reloaded, daje ona mnóstwo ciekawych broni w porównaniu z częściami poprzednimi. Wśród wielbicieli strategii cały czas zainteresowaniem cieszy się kultowa już wow battlenet. Obecnie już w nią grają miliony ludzi z całego świata, razem z tym że organizuje się są liczne zawody dla najlepszych zawodników.


Gra ta już w standardowej wersji daje naprawdę duże możliwości. Gracz może się wcielić w jedną z licznych postaci, jaką musi później systematycznie rozwijać do kolejnych poziomów. Typowo tych poziomów będzie 60, lecz są dostępne dodatki, jakie nie tylko poszerzają możliwości gry, ale też dają możliwość zdobywana kolejnych poziomów. W przypadku world of warcraft cataclysm będzie to osiemdziesiąt (world of warcraft cataclysm), a dodatkowo grający dostają do dyspozycji kolejną klasę, czyli Death Knight.
Jeszcze więcej poziomów oferuje kolejny znany dodatek, którym jest wow lich king - wow battlenet. Tu będzie ich aż 85, a dodatkowo pojawiają się nowe rasy goblinów i Worgenów, ale również dużym modyfikacjom uległ sam świat, w jakim gra się toczy.
2019-04-05 07:45:02