Pasjonaci muzyki w dobie internetu

Nie da się ukryć, że internet zmienił sposób, w jaki większość ludzi słucha muzyki. Podczas gdy zdecydowana większość osób zadowala się ściągnięciem mniej lub bardziej legalnych mp3 na swoje pulpity, istnieją jeszcze inni – ci prawdziwi pasjonaci.


koszulki na płyty winylowe
Przygotowane przez: Arek Olek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Prawdziwy fan wie, że pobieranie nielegalnych nagrań ze stron internetowych nie wspiera jego idola, a wręcz przeciwnie – okrada go.

Zainteresował Cię nasz opis? Zatem czytaj to pizza Kraków m1 , co chcesz na następnej stronie, którą z pasją dla Ciebie przygotowaliśmy.

Osoby takie należą do bardzo świadomej grupy entuzjatów dobrej muzyki. Także do tej najbardziej uczciwej. Gdy pojawi się nowy album ich ulubionego wokalisty, nie ściągają oni tego albumu z internetu. Wręcz przeciwnie. Idą do zwykłego sklepu muzycznego (które niestety w obecnych czasach, z wiadomych przyczyn, zanikają i kupują nowy album, którego chcą posłuchać. Taka postawa wymaga pewnych nakładów finansowych, jednak daje również niemałą satysfakcję. W mieszkaniu takiej osoby można znaleźć nierzadko starannie dobraną kolekcję niesamowitych płyt. Są one sumiennie ustawione na widoku. Niektórzy preferują trzymać bezcenne płyty w odmienny – starannie wkładają je w okładki disccover - tutaj. Niezależnie od metody przechowywania płyt, własny zbiór płyt ulubionych wykonawców i zespołów jest wspaniałą i godną pozazdroszczenia rzeczą.


studio nagrań
Przygotowane przez: fr4dd
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Polecamy też

Tanie zakupy w sklepie internetowym

zakupy przez internet
Podpatrzone na: freepik.com
W sklepach internetowych można kupić rzeczywiście wszystko. Od odzieży i butów, poprzez kosmetyki i środki czystości, a skończywszy na sprzęcie fotograficznym leica.


Inną grupą pasjonatów dobrej muzyki, którzy są niestety raczej rzadko spotykani w czasach Internetu, są osoby zbierające płyty winylowe. Ponieważ nowa muzyka nie jest w ten sposób wydawana, są to osoby lubiące głównie muzykę starszą, która jest określana często jako „kultowa”. Ze względu na to, że płyty winylowe nie są nowe i często odkupowane są od innych właścicieli po wielu latach użytkowania, ich pierwotne okładki często nie istnieją lub są zniszczone.


Ci kolekcjonerzy wkładają więc swe cenne zbiory w koszulki na płyty winylowe - więcej, które chronią je przed dalszym zniszczeniem. Jedna rzecz jest pewna - taka kolekcja płyt winylowych będzie drogocenną perełką za kilkadziesiat lat.
2024-02-08 00:02:04