Jak zyskać pieniądze na prowadzenie własnej firmy?

Większość młodych ludzi zastanawia się nad prowadzeniem własnej firmy. Własny biznes pozwala nie tylko na zdobycie niezależności finansowej, ale również realizować się zawodowo oraz osiągać następne sukcesy zawodowe bez żadnych przeszkód. Niestety sporo ludzi boi się, iż nie starczy im niezbędnych środków na rozpoczęcie działalności. Warto zatem pomyśleć nieco nad najpowszechniejszymi sposobami na pozyskanie koniecznych środków na kolejne inwestycje.
skąd wziąć pieniądze?
Przygotowane przez: Andrius Repsys
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Kredyty dla nowych firm są chyba najbardziej popularnym sposobem na uzyskanie pieniędzy na nowe przedsięwzięcia. Banki w swoich propozycjach zapewniają różnorodne możliwości. O kredyty takie powinni ubiegać się młodzi przedsiębiorcy. Jednocześnie należy wiedzieć o tym, iż placówki finansowe niechętnie przydzielają pożyczki finansowe przedsiębiorcom, którzy rozpoczynają pierwszą działalność. Młode osoby zwykle nie posiadają większego stażu w prowadzaniu własnej działalności. Nie można zatem kryć zdziwienia, że banki próbują się zabezpieczać na wypadek niepowodzenia biznesu.


Polecamy też

Trochę z sentymentem o nowoczesności

audiobooki
Przygotowane przez: Dave Crosby
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie zintegrowały się z naszym życiem. Często bezrefleksyjnie korzystamy z dobrodziejstw współczesnej myśli technicznej. Tak samo intuicyjnie jak onegdaj postępowali nasi przodkowie, posługując się wiedzą zawartą w domowych notatkach, mieszczących tajemnicę rodzinną produkcji zakwasu. Drobnych reperacji nauczał ojciec, tajniki przyrządzania potraw zdradzała babcia czy też matka. Tak było jeszcze przed ćwierć wiekiem.
1 2