„Dlaczego nie jestem ateistą”

książka
Przygotowane przez: Marek Lipski
Podpatrzone na: Wydawnictwo Nieateista
W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym nadszedł czas, w którym trzeba uzupełnić osobistą biblioteczkę. Długie, zimowe wieczory spędzone z lekturą w ręku, zamienią się w słoneczne dni z książką w parku.

Słoneczna pogoda nastraja do sięgnięcia po tytuły niosące radosną treść i ambitne przesłanie. Jedną z propozycji dla osób lubujących się w książkach napisanych lekko, ale na poważny temat, jest dzieło Marka Lipskiego pt. „Dlaczego nie jestem ateistą”.

Marek Lipski, który wydał książkę „Dlaczego nie jestem ateistą” pod pseudonimem artystycznym, udowadnia jak bardzo miłość do ukochanej kobiety może zmienić życie zwykłego człowieka. W przypadku Lipskiego, przemiana dotyczyła podejścia do wiary w Boga, dzięki której autor stał się lepszym mężem oraz ojcem.

Oprócz warstwy osobistej, w książce można znaleźć wiele odwołań do specjalistów z dziedziny psychologii społecznej, których badania autor chętnie komentuje i przytacza. Jako specjalista z zakresu sprzedaży i inwestowania, w sposób sprawny i przystępny dzieli się swoimi doświadczeniami życiowymi.
Cenię sobie ogromnie pozytywną reakcję ludzi, którzy dzielą się ze mną spostrzeżeniami na temat mojej książki. Dzięki temu wiem, że duże osobiste poświęcenie, jakim było tak szczere otworzenie się przed czytelnikiem, pozwoliło na bezpośrednie przekazanie moich przeżyć, wniosków i spostrzeżeń – komentuje Marek Lipski.

Książka „Dlaczego nie jestem ateistą” jest już dostępna w renomowanych księgarniach oraz w formie e-booka. Z fragmentem dzieła można zapoznać się za pośrednictwem strony .

Autor: Marek Lipski
Tytuł: „Dlaczego nie jestem ateistą”
Wydawca: Wydawnictwo Nieateista
Oprawa: miękka
Liczba stron: 214
Cena: 29,40 zł
Podpatrzone na: Core PR
Przygotowane przez: Jędrzej Kruszyński
2018-06-22 14:32:03