Czemu video marketing jest popularniejszy niż kiedyś? Jakbędzie to się rozwijać w przyszłych latach?

Bardzo trudno dziś sobie wyobrazić internet bez konkretnych stron oraz portali internetowych. Właściwie każda osoba z nich korzysta, są faktycznie popularne, tworzą nie tylko nasz polski internet, ale są tak samo znane oraz cenione na całym świecie. Także jak ktoś nie jest za bardzo biegły w surfowanie po internecie, to raczej zna te strony, ponieważ są bardzo wartościowe.


snapchat
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Polski youtube rozwija się rzeczywiście błyskawicznie, bardzo dużo osób właśnie w tym środowisku się wybiło, zyskało popularność. Jest to kanał, jaki jest podobnie popularny jak najbardziej znana wyszukiwarka. W Google poszukujemy różnych informacji, jakie są pomocne w pracy czy prywatnych sprawach, na You Tubie odnajdujemy zaś interesujące klipy, porady i filmiki.

Dodatkowo, video marketing jest coraz bardziej popularny, coraz bardziej znaczne środki pieniężne są tam inwestowane, więc jesteśmy w stanie przypuszczać, że w przyszłych latach You Tube lub zbliżony treściowo kanał wideo będzie jeszcze mocniej rozchwytywany przez reklamodawców, jak i częściej oglądany przez różnorodnych ludzi - kliknij. Ale nie tylko You Tube czy inne kanały wideo są tak bardzo popularne, bo już powszechnie do głosu dochodzą kolejne inicjatywy, takie jak Snapchat. To komunikator internetowy, na całym świecie korzysta z niego aktualnie sto milionów aktywnych użytkowników. Taka aplikacja pozwala na łatwą oraz szybką wymianę filmów.


Każdego dnia przesyła się między sobą 700 milionów zdjęć i filmów. W polskim internecie także już jest często wykorzystywany, są już różnorodne podsumowania, jest też ranking snap. Oczywiście nie jest tak popularny jak You Tube, lecz kto wie, co się wydarzy za jakiś czas, może coś nowego się zjawi, co teraz trudno sobie wyobrazić? Technologia rozwija się bardzo szybko, więc można przypuszczać, że czekają nas nowe, ciekawe kanały multimedialne.
2020-06-11 08:40:03