ASG - w jaki sposób to wszystko zaczęło się?

W danej chwili popularny się stał airsoft, bowiem mogą się w niego bawić wszyscy ludzie niezależnie od swojego wieku oraz płci.

Podstawowym wymogiem jest noszenie w czasie zabawy certyfikowanej ochrony oczu. Mimo że airsoft jest dużo mniej bolesny od paintballu to i tak należy pamiętać, że każda wystrzelona kulka, przy trafieniu w oko może być naprawdę niebezpieczna.
Wraz z narastającą popularnością na tego typu sposób zabawy wzrosło zapotrzebowanie na repliki ASGi inne ciekawe militaria. Kluczowym zadaniem tych replik jest skrupulatne odtworzenie ich pierwowzorów. W ten sposób airsoft umożliwia odwzorowywanie wojennych działań i taktycznych. ASG charakteryzuje wysoki realizm. Komponenty wizualne jak również mechaniczne są tak zbliżone do oryginału, że trudno je odróżnić od oryginału. Jedynym aspektem odróżniającym je od prawdziwej broni palnej to amunicja, ponieważ repliki ASG mają nieduże, kulki plastikowe. Airsoft prawdopodobnie wywodzi się z Japonii.
broń
Przygotowane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Polecamy też

Tokariew

spust
Przygotowane przez: Let Ideas Compete
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Pistoletów ten zaprojektował Fiodor W. Tokariew, początkowo rusznikarz, a następnie dyrektor kilku wytwórni i autor kilku udanych konstrukcji broni...


W tym państwie jakiś czas temu nie można było posiadać broni palnej nawet mimo występowania licznych przestępstw. Wszyscy ludzie postanowili kupić repliki, które łudząco były podobne do oryginałów, by chociaż w ten sposób odstraszyć przestępców - znajdź własne zainteresowania . Obecnie takie militaria dostępne są na witrynach internetowych. Wygodny dostęp wpłynął aktualnie na rozpowszechnienie się airsoftu. Podstawową cechą airsoftu jest niewątpliwie zespołowa gra. Tu również liczy się współpraca pomiędzy graczami.

I to w każdym aspekcie. Gracze muszą wspólnie wykonywać taktyczne działania i wzajemnie sobie pomagać. Jest mnóstwo odmian airsoftu. Bowiem można oddawać strzały do tarcz lub wybrać się na grupową "strzelankę". Pojawiają się też zorganizowane eventy i zawody w strzelectwie - dowiedz się, czym są repliki ASG. Tego typu rozgrywki wymagają specjalnych przygotowań. Gracze muszą mieć świetną kondycję fizyczną i psychiczną.


Warto zatem kupić replikę palnej broni, aby się stać uczestnikiem mnóstwa frapujących eventów. Sprzedawane online militaria pozwalają ponadto ujarzmić podstawy posługiwania się bronią oraz schemat właściwych ruchów podczas korzystania z broni. To fenomenalny sposób na spędzanie aktywnie wolnego czasu w gronie znajomych.
2019-02-14 17:12:02