Ostrowski złożył rezygnację z funkcji podsekretarza stanu w MAC

- Minister Ostrowski zdecydował o wyborze innej ścieżki kariery zawodowej. Rozmawialiśmy o tym od jakiegoś czasu. Ustaliliśmy, że do końca lipca będzie realizował powierzone mu zadania. Trzymam za niego kciuki i dziękuję za dotychczasowy wkład pracy, wiedzy i energii – powiedział minister Michał Boni.

- Istotne wydaje się, aby kontynuować formę stałego dialogu między rożnymi interesariuszami, wyraźnie zaznaczającymi swą obecność w społeczeństwie informacyjnym. Jako przewodniczący Komitetu Rady Ministrów ds. Cyfryzacji w najbliższych dniach przygotuję decyzję o stworzeniu i ramach działania Zespołu Współpracy Partnerów Sieci przy KRMC, rekomendując Igora Ostrowskiego na pełniącego społecznie funkcję przewodniczącego takiego zespołu. Zespołu wzorowanego na Multistakeholders Advisory Group przy Internet Governence Forum – agendzie ONZ - mówił minister Boni.

Źródła

  • Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z artykułu Wiceminister Igor Ostrowski złożył rezygnację z funkcji Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
2012-07-01 00:00:00