"Dlaczego nie jestem ateistą" - już w księgarniach!

Dlaczego nie jestem ateistą
Przygotowane przez: Wydawnictwo Nieateista
W czasie, gdy laicki styl życia zyskuje coraz więcej zwolenników, Marek Lipski swoją książką staje w kontrze do panujących trendów. "Dlaczego nie jestem ateistą" to pozycja, w której autor odważnie i wprost mówi o swojej wierze w Boga i powodach, które skłoniły go przyjęcia takiego światopoglądu. Książka pojawi się w księgarniach 24 lutego.

Książka Marka Lipskiego to szczere i odważne wyznanie osoby, która zdecydowała się podzielić swoimi refleksjami na temat wiary. Autor tłumaczy, że przyjęcie jakiegokolwiek systemu wartości nie wiąże się z żadnym racjonalnym uzasadnieniem, a jedynie z indywidualnymi potrzebami.

W swojej książce Lipski opisuje własne doświadczenia życiowe, które stały się kolejnymi elementami budującymi jego świadomość i które stale zbliżały go do wyrobienia własnego zdania na temat wiary. Autor, powołując się własne przeżycia i badania psychologów społecznych tłumaczy, że to indywidualne potrzeby skłaniają ludzi do przyjęcia pewnego punktu widzenia, a racjonalne argumenty w kwestiach światopoglądowych są zdecydowanie przeceniane.
Moja książka nie służy krytyce ateizmu i obronie ludzi wierzących. Staram się zachować zrozumienie dla każdego z poszczególnych wyborów. Ateistów cenię za odwagę, z jaką wiąże się głoszenie takich deklaracji jak "Bóg nie istnieje" – tłumaczy Marek Lipski, autor "Dlaczego nie jestem ateistą".
Marek Lipski to pseudonim uznanego specjalisty z dziedziny sprzedaży i inwestowania. Zajmuje się on szkoleniami z zakresu technik sprzedaży i wywieraniu skutecznego wpływu na innych ludzi. Jest on również autorem trzech książek zajmujących się tą właśnie tematyką.

Książka "Dlaczego nie jestem ateistą" jest dostępna w księgarniach od 24 lutego. Premierę wersji drukowanej poprzedziła publikacja e-booka, kolportowanego przez księgarnie internetowe. Z fragmentem dzieła można zapoznać się za pośrednictwem strony .

Autor: Marek Lipski
Tytuł: "Dlaczego nie jestem ateistą"
Wydawca: Wydawnictwo Nieateista
Oprawa: miękka
Liczba stron: 214
Cena: 29,40 zł
2018-06-22 14:32:04