Najmłodszy w sieci

Internet zrewolucjonizował obecny świat. Mówi się, że jeżeli kogoś nie ma w sieci, to nie ma go wcale. internet zmienił oblicze komunikacji i sposób gospodarowania wolnym czasem. Nie wyklucza nikogo z powodu płci, ani z powodu wieku. Korzystają z niego zarówno dzieci, jak i dorośli. Oto, co sieć ma do zaoferowania naszym dzieciom. Kolorowanki do wydrukowania to modna forma zabawy w sieci.
Kredki, przybory szkolne
Przygotowane przez: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu
Posługują się nią zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Dziewczynka posiada jednak w tej dziedzinie dużą przewagę. Królują takie kolorowanki dla dzieci, które obrazują postaci z historyjek dla dzieci, zwierzątka domowe,jak również twarze współczesnej muzyki oraz mody.

Polecamy też

40% dzieci marzy

Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Przygotowane przez: ZnaneNieznane
Podpatrzone na: http://znanenieznane.pl
Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Przygotowane przez: ZnaneNieznane
Podpatrzone na: http://znanenieznane.pl
Jednym z największych „pożeraczy” wolnego czasu i bliskości w rodzinie jest telewizor, co potwierdzają najnowsze badania oglądania telewizji prowadzone przez TNS OBOP. W okresie styczeń-kwiecień 2011 roku przeciętne dziecko spędziło dziennie średnio przed telewizorem 2 godziny i 25 minut.  To razem 34 dni w roku. Najwięcej czasu przed telewizorem spędziło w sobotę  – 3 godziny i 4 minuty. Absolutny rekord padł w sobotę 5 marca – aż 3 godzin i 43 minut.


malowanki natomiast są skarbnicą nowoczesnej wiedzy z zakresu motoryzacji oraz kreacji z bajek. Kolorowanki w Internecie mają tę ważną zaletę, że aby z nich korzystać, nie trzeba mieć żadnych narzędzi oprócz myszki i klawiatury. Pociechy nie brudzą sobie dłoni farbami, a ich mamy nie spędzają dużej ilości czasu w łazience, piorąc ich małe stroje. Do wyboru dzieci mają kolorowanki różnorakie a także wszelkie rodzaje instrumentów. Malowanki online, czy jak kto woli kolorowanki to dobry sposób na intensywne spędzenie dnia przez naszych milusińskich.

Nauka pisania
Sieć to jednakże nie tylko radość. Ma do zaoferowania także wiele stron edukacyjnych. Dla najmłodszych korzystne mogą być ćwiczenia z nauki pisania. Dzieci wykonują praktyczne ćwiczenia związane z cyframi i literkami kaligraficzne, które nauczają w jaki sposób trzymać narzędzie do pisania, jak pisać, aby litery i cyfry miały optymalne kształty. Dlatego poznają też alfabet i szybciej nauczą się czytać. Nauka pisania cyfr dadzą możliwość dziecku efektywnie zacząć rok szkolny.

gry edukacyjne dla dzieci
Wszyscy mamy świadomość jak bardzo dzieci ubóstwiają rozrywkę. Internet umożliwia ją nie zmuszając jednocześnie do rezygnacji z funkcji edukacyjnej. gry dla 6 latków bawią i uczą. W Internecie można odnaleźć gry uczące poprawnego liczenia, ortograficzne, rozwijające myślenie strategiczne i
kreatywność. Gry edukacyjne dla dzieci są doskonałym sposobem na dbanie o [rozwój naszych maluszków bez rezygnacji z wolnego czasu przez mamę i tatę.
Przygotowane przez: G.S.
2012-08-28 14:37:05