Pierwszy rok nauczania. Jak osiągnąć sukces

poradnik
Przygotowane przez: Richard D. Kellough
Podpatrzone na: Wolters Kluwer Polska
Na rynek trafiła doskonała książka na ostatnie wakacyjne dni: „Pierwszy rok nauczania. Jak osiągnąć sukces". Autorem jest Richard D. Kellough, a książka wydana została przez Wolters Kluwer Polska.

Propozycja ta, to nie tylko obowiązkowa lektura dla wszystkich początkujących nauczycieli, ale także zbiór cennych informacji dla rodziców, których dzieci dopiero rozpoczynają przygodę z edukacją. Warto popatrzeć na tę nową sytuację okiem doświadczonych amerykańskich pedagogów i skorzystać z zawartych w książce praktycznych porad.

Wszak ciężar i odpowiedzialność za edukację naszych pociech spoczywa nie tylko na barkach szkoły. Dlatego tak przydatne okazują się rozdziały dotyczące pomysłów jak motywować dziecko czy te dotyczące dbania o pozytywne relacje nauczyciel – rodzic.

Jak twierdzi sam autor, nauczanie to sztuka ale także nauka. Zarówno nauczyciele jak i rodzice przed pierwszym dzwonkiem powinni przejrzeć tę lekturę by z większą pewnością i entuzjazmem wkroczyć w nową przygodę jaką jest rozpoczęcie edukacji najmłodszych. Książka zwiększa szansę na czerpanie satysfakcji zarówno z pracy w szkole jaki i wspierania własnego dziecka w nowym etapie życia jakim jest początek szkolnych obowiązków.

W serii Inspiracje edukacyjne ukazały się również książki: „Zdrowe kierowanie klasą. Motywacja, komunikacja, dyscyplina”, „Aby żadne dziecko nie pozostało w tyle” oraz „Profesjonalizm w uczeniu”.

Informacje na temat serii książek dostępne są na stronie

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Autorzy: Richard D. Kellough
Cena: 39,00 zł
Podpatrzone na: Media Forum Sp. z o.o.
Przygotowane przez: Marta Nowicka
2018-06-22 14:53:02