Zmiany personalne w TVN

Tomasz Poźniak będzie odpowiedzialny za relacje inwestorskie i zarządzanie przepływem informacji pomiędzy Grupą TVN i uczestnikami rynku kapitałowego. Rzecznik prasowy Karol Smoląg został dyrektorem relacji zewnętrznych.

Tomasz Poźniak ma 34 lata. Od 2001 r. zatrudniony w Telekomunikacji Polskiej, przez ostatnie cztery lata pełnił funkcje menedżerskie w obszarze finansów, zarządzając programem inwestycyjnym Grupy TP, a następnie procesem budżetowania i raportowania zarządczego. Od końca roku 2007 r. kierował departamentem relacji inwestorskich Grupy TP. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Dotychczasowy Dyrektor Działu Korporacyjnego Grupy TVN - Karol Smoląg będzie odpowiadał za relacje zewnętrzne telewizji TVN, w tym za public affairs i CSR. Będzie też rzecznikiem prasowym telewizji TVN i Grupy TVN.

Anna Czerniejewska będzie odpowiedzialna za PR korporacyjny, w tym za PR zewnętrzny i komunikację wewnętrzną, a także za koordynację działań PR w Grupie TVN. Anna Czerniejewska była dotychczas PR managerem Grupy ITI, z którą związana jest od 10 lat.

Źródła

  • Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z artykułu Zmiany personalne w TVN


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
2010-01-22 00:00:00