Nie posiadasz planu na prezenty? Planszówki to prawdziwy hit - sprawdź sam!

Posiadasz już prezenty dla swoich bliskich czy w dalszym ciągu poszukujesz czegoś niezapomnianego czym mógłbyś ich obdarować w tegoroczne Święta? Jeżeli nie masz zielonego mniemania na co postawić w tym roku to ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z tego, iż planszówka to dobra zabawa nie jedynie dla dzieci, lecz głównie dla dorosłych.


Święta to dobry moment, żeby dać grę planszową ważnej nam osobie.


gry
Przygotowane przez: Miguel Discart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Polecamy też

Jak zarabiać na porządkach w domu? Może u Ciebie w piwnicy też leżą miliony!

skup starych monet
Przygotowane przez: The Orl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Sprzątanie to niewątpliwie zmora niemal każdego człowieka - tym bardziej, iż zazwyczaj szybciutko po tym, jak pięknie posprzątamy mieszkanie, bałagan pojawia się z powrotem.


samochody


Wiadomo, iż samodzielnie czasami ciężko jest wydać 100 zł na grę, jednakże naprawdę jest to fantastyczna rozrywka. Ważne jest, aby w tym miejscu wspomnieć, iż w dobie komputerów i internetu naprawdę żmudnie odciągnąć dzieci od monitora, tymczasem grą planszowym się to fenomenalnie udaje. O ile dopiero rozpoczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie na pewno dobrym wyborem. Jest to szlagier wśród gier, jaki każdy zapaleniec planszówek musi mieć. Gra oparta jest na tym, że każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan oraz przewodzi własnej kolonii. Celem gry jest nagromadzenie 10 punktów, jakie zapewniają zwycięstwo w rozgrywce. Jeśli lubicie czasy królów to wtedy gra Królestwo w Budowie winna przypaść Wam do gustu. Jest to przyjemna gra, w jaką można grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest inteligentna rozbudowa, tak abyś zapewnił wszystkim podwładnym dostatek.


O ile świat planszówek nie jest Ci obcy to wobec tego Descent Wędrówki w Mroku będzie grą adekwatną dla Ciebie. Jest to gra w jakiej przemierza się podziemia bojowymi bohaterami, a zadaniem jest zwalczenie wszelkich potworów na swej trasie.
2019-01-25 06:42:01