Nie posiadasz planu na prezenty? Planszówki to prawdziwy hit - sprawdź sam!

Posiadasz już prezenty dla swoich bliskich czy w dalszym ciągu poszukujesz czegoś niezapomnianego czym mógłbyś ich obdarować w tegoroczne Święta? Jeżeli nie masz zielonego mniemania na co postawić w tym roku to ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z tego, iż planszówka to dobra zabawa nie jedynie dla dzieci, lecz głównie dla dorosłych.


Święta to dobry moment, żeby dać grę planszową ważnej nam osobie.


gry
Przygotowane przez: Miguel Discart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


samochody


Wiadomo, iż samodzielnie czasami ciężko jest wydać 100 zł na grę, jednakże naprawdę jest to fantastyczna rozrywka. Ważne jest, aby w tym miejscu wspomnieć, iż w dobie komputerów i internetu naprawdę żmudnie odciągnąć dzieci od monitora, tymczasem grą planszowym się to fenomenalnie udaje. O ile dopiero rozpoczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie na pewno dobrym wyborem. Jest to szlagier wśród gier, jaki każdy zapaleniec planszówek musi mieć. Gra oparta jest na tym, że każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan oraz przewodzi własnej kolonii. Celem gry jest nagromadzenie 10 punktów, jakie zapewniają zwycięstwo w rozgrywce. Jeśli lubicie czasy królów to wtedy gra Królestwo w Budowie winna przypaść Wam do gustu. Jest to przyjemna gra, w jaką można grać całą rodziną.kontynuuj tanie nasiona marihuany tanie nasiona marihuanyTwoim zadaniem jest inteligentna rozbudowa, tak abyś zapewnił wszystkim podwładnym dostatek.


Polecamy też

Gry przeglądarkowe okazują się być na pewno właściwie zrobione

płyty
Przygotowane przez: Big Star
Podpatrzone na: Big Star
Wracamy do mieszkania po robocie albo szkole i pragniemy się troszkę zrelaksować? Z pewnością trzeba zobaczyć które gry komputerowe są nam oferowane, ponieważ ma szansę się okazać, że jedne świetnie dopomogą nam się zrelaksować, a przy drugich będziemy posiadali możliwość sprawdzić nasze logiczne myślenie oraz zapomnieć o świecie realnym.


Wiejskie życie to niesamowicie interesująca oferta


Kiedy pragniemy zmienić się w stratega, który jednocześnie będzie posiadał możliwość przetestować logiczne myślenie to musimy poszukać właściwej gry.


O ile świat planszówek nie jest Ci obcy to wobec tego Descent Wędrówki w Mroku będzie grą adekwatną dla Ciebie. Jest to gra w jakiej przemierza się podziemia bojowymi bohaterami, a zadaniem jest zwalczenie wszelkich potworów na swej trasie.
2022-11-17 11:55:04