Czym reiki i jak może ono nam umożliwić pomoc w najróżniejszych życiowych problemach?

W ostatnim czasie coraz częściej napotykamy na słowo Reiki, nie zawsze jednak wiemy, co ono w zasadzie oznacza. Ta w zasadzie nienowa metoda uzdrawiania mocą cieszy się aktualnie dość dużą popularnością wśród ludzi, którzy cenią sobie stan zupełnego oczyszczenia ciała i duszy. Ale na czym konkretnie zasadza się cały koncept?


muzyka - image
Przygotowane przez: Tomasz Ośmiałowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Reiki stanowi alternatywną metodę leczenia tylko przy użyciu energii płynącej przez kontakt fizyczny. W naszych czasach cieszy się ona coraz większym powodzeniem powodzeniem - nie tylko w takich aglomeracjach jak Warszawa, lecz nawet w małych miastach, jak Cieszyn - i jest chętnie używana przez osoby cierpiące na różnego rodzaju bóle i choroby - sprawdź: tarot w Cieszynie. Można wręcz twierdzić, że każda nowoczesna wróżka proponuje sługi tego rodzaju. Terapie te zostały też zastosowane przez niektóre szpitale na świecie jako terapia uzupełniająca, która ma za cel poprawienie humor pacjentów.

To przyciągający oko artykuł, ale dodatkowo sprawdź także inny pokrewny oraz w równym stopniu nietuzinkowy materiał - my zalecamy to źródło.

Konceptogląd - muzyka
Przygotowane przez: Tomasz Ośmiałowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
reiki zasadza się na uniwersalnej myśli, że za wszystko na naszym świecie odpowiedzialna jest harmonia. Jeżeli zatem jesteśmy chorzy lub coś nam dolega, oznacza to, że nasza harmonia wewnętrzna została zatrzymana. Cała terapia zasadza się na magazynowaniu białej energii w uzdrawiającej osobie. Następnie wróżka lub uzdrowiciel nakłada ręce na bolącym lub chorym miejscu i oddaje swoją energię pacjentowi - wróżka w Cieszynie.Reiki funkcjonuje dzisiaj jako pseudonauka i jest negowany zarówno przez naukę, jak i Kościół Katolicki. Wszystkie udane przypadki leczenia, w których ulgę przyniosło reiki przypisywane są efektowi placebo. Osoby, które spróbowały reiki są jednakże jednogłośne – efekt jest nieziemski i warto go wypróbować.
2020-10-06 08:36:04