Jeżeli planujemy spotkanie z planszówkami, to dobrze będzie dobrać gry do upodobań zaproszonych gości

Planszówki to doskonałe rozwiązanie na weekendowe spotkania z przyjaciółmi. Jeżeli pragniemy miło spędzić czas z rodziną to również warto położyć na stole jakąś świetną planszówkę, a bez wątpienie wszyscy będą znakomicie się bawić.


Jeśli poszukujemy planszówki dla całej rodziny, to doskonałym wyborem mogą być Przebiegłe Wielbłądy.


Pianino, fortepian
Przygotowane przez: east_mountain
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Uzyskała ona nagrodę Gry Roku 2014 i jest naprawdę emocjonująca. Ważne jest to, iż mogą w nią grać już dzieciaki od ósmego roku życia. Jeśli więc pragniemy, żeby rodzinne spotkanie wypadło dobrze, to warto zakupić tę grę. W przypadku kiedy mamy nieco dojrzalsze grono i organizujemy spotkanie planszówkowe dla znajomych, to możemy na przykład zakupić grę planszową polskiego wydawnictwa Portal Osadnicy Narodziny Imperium. Owa skomplikowana karcianka na pewno zapewni nam mnóstwo emocji. Jeżeli lubimy pojedynki oraz rywalizację, to warto zainwestować w gry z serii Summoner Wars.


przebiegłe wielbłądy
Przygotowane przez: Adam Lehman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Ta ostatnia gra przypomina trochę szachy, gdyż mamy planszę, po której ruszamy się rozmaitymi postaciami. Trzeba nadmienić, iż gra planszowa Summoner Wars wymaga zmysłu taktycznego i niezłego kombinowania, aby pokonać przeciwnika. Jeżeli planujemy zorganizować spotkanie przy grach planszowych, to należy wiedzieć, z kim będziemy grać. Nie wszyscy lubią zaciekłą rywalizację, a zatem dla nich idealnym wyborem mogą być Przebiegłe Wielbłądy.


Polecamy też

Co na wieczór kawalerski Trójmiasto ma szansę nam zaoferować?

Bóg
Przygotowane przez: BMW
Jeśli chcemy przygotować jakąś imprezę, to chcemy żeby wszyscy się dobrze zabawili. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, by znaleźć odpowiednie miejsce oraz atrakcje, a jeśli nie bardzo wiemy, za co się zabrać, to powinniśmy wynająć tu odpowiednich ekspertów.


Czy powiemy jakiego rodzaju wieczór kawalerski Trójmiasto może nam dać?


Należy spojrzeć jakie posiadamy możliwości, żeby zorganizować wieczór kawalerski oraz się nie zanudzić.


Jednak jeśli posiadamy przyjaciół, którzy kochają dużo kombinować i są w stanie spędzić cały dzień planując strategię, to warto nabyć bardziej skomplikowaną grę.

Hej, spójrz na stronę (https://www.hotelarkonpark.pl/imprezy)!, to niezwykłe, że znowu tak szybko wrzucili w tamtym miejscu coś aż tak atrakcyjnego, musisz to koniecznie zobaczyć!

Świetnym pomysłem będą Osadnicy Narodziny Imperium. Ta pozornie łatwa karcianka oferuje wiele możliwości budowy własnego imperium i zwycięstwa.
2023-10-16 07:55:03